Hokejašice Zeline osvojile EuroHockey Indoor Club Challenge

Nakon što su hokejaši Zeline u Turskoj postali viceprvacima Europe, sjajan uspjeh u vikendu za nama postigle su hokejašice zelinskog kluba. Na EuroHockey Indoor Club Challenge, koji je u zelinskoj sportskoj dvorani održan od 18. do 20. veljače, hokejašice Zeline bile su najbolje osvojivši prvo mjesto.

Uz Zelinu, kao domaćina, na turniru su nastupile još ekipe iz Francuske, Welsa, Gruzije, Slovačke, Danske i Portugala, a nošene navijanjem Zelinčanki i Zelinčana, hokejašice su stigle do pobjedničkog trofeja i nastavka niza sjajnih uspjeha zelinskog hokeja.

Zelinčanke su turnir završile s četiri pobjede i dva neodlučena dvoboja i tako će hrvatski hokej sljedeće godine imati predstavnice u višem rangu, Trophyju.

Be the first to comment

Leave a Reply