|
NAZIV PRIREDBE |
|
ORGANIZATOR |
1. |
24. Turopoljska trka 2016. |
|
Atletski klub Velika Gorica |
2. |
VI. Međunarodni turnir limača – početnika „Alpas cup 2016.“ |
|
Nogometni klub „Udarnik“ – Kurilovec |
3. |
Božićni turnir u košarci |
|
Košarkaški klub Gorica – Velika Gorica |
4. |
Nogometni turnir za juniore Turopolje 2016. |
|
Hrvatski nogometni Gorica – Velika Gorica |
5. |
Međunarodni šahovski turnir juniorki «Buševec 2016» |
|
Šahovski klub Polet |
6. |
Tourdtour |
|
UŠR Zdrav duh |
7. |
23. XCO Samobor 2016. UCI Class 1 |
|
Brdsko biciklistički klub „Šišmiš“ Samobor |
8. |
17. Međunarodni rukometni turnir |
|
Ženski rukometni klub „Samobor“) |
9. |
Memorijal Kreše Purića |
|
Motocross klub Marović |
10. |
Međunarodni ženski kuglački turnir Zaprešić |
|
Ženski kuglački klub Zaprešić |
11. |
Otvoreno prvenstvo grada Zaprešića u šahu |
|
Šah klub Ban Jelačić Zaprešić |
12. |
Uskršnji turnir košarkašica |
|
Košarkaški klub Jabuka Zaprešić |
13. |
Prvenstvo Hrvatske u plivanju i kuglanju za osobe s teškoćama u razvoju |
|
ŠD specijalni športovi “Luč”) |
14. |
Plemeniti TKD turnir Zaprešića |
|
Taekwondo klub Zaprešić |
15. |
Memorijal Goran Bukvić |
|
Košarkaški klub Fortuna Zaprešić |
16. |
Ciklus turnira iz kalendara HTS do 12, 14, 16 i 18. god |
|
Teniski klub Vrbovec |
17. |
Prvenstvo Hrvatske u hrvanju slobodnim stilom za seniore |
|
Hrvački klub Vrbovec |
18. |
37. Malonogometni turnir „Čedomil Drvenkar“ |
|
Nogometno središte Vrbovec |
19. |
23. Polumaraton Vrbovec 2016 |
|
Atletski klub Vrbovec |
20. |
39. Memorijal Đure Dubenika u stolnom tenisu” |
|
Stolnoteniski športski klub Dugo Selo |
21. |
Memorijalni rukometni turnir Đure Dubenika |
|
Muški rukometni klub Dugo Selo |
22. |
Memorijalni rukometni turnir Đure Dubenika |
|
Ženski rukometni klub Dugo Selo |
23. |
„Dugoselko“ malonogometni turnir mladeži Zagrebačke županije |
|
Nogometni klub Dugo Selo |
24. |
Karate cup Dugog Sela |
|
Karate klub Dugo Selo |
25. |
46. Memorijal Stjepan Grgac – biciklistička utrka za Kup Hrvatske |
|
Biciklistički klub Ivanić |
26. |
Eurocup u field samostrelu |
|
Streljački klub „Ivanić“) |
27. |
Međunarodni turnir limača u nogometu |
|
Škola nogometa NK Naftaš Ivanić |
28. |
28. Karate kup „Mladost“ – međunarodni turnir mladeži |
|
Karate klub Mladost Ivanić |
29. |
Memorijalni rukometni turnir Antonio Matijević |
|
Muški rukometni klub Ivanić |
30. |
Rukometni turnir povodom dana Državnosti |
|
Ženski rukometni klub Sloga Sveta Nedjelja |
31. |
Nogometni turnir prstića i limaća „Kup županije 2016“ |
|
Nogometni klub Sava Strmec |
32. |
39. Memorijalni turnir Franjo Gredelj u rukometu |
|
Muški rukometni klub Sloga Brezje |
33. |
6. Međunarodni judo turnir |
|
Judo klub Sakura – Sveta Nedjelja |
34. |
7. Rally Santa Domenica |
|
Auto Karting klub „Sveta Nedjelja“) |
35. |
19. Kup Dubrave u samostrelu |
|
Streljačko društvo Dubrava 1094 |
36. |
16. Memorijalni rukometni turnir „Josip Dominkuš“ |
|
Rukometni klub Sloga – Novoselec-Križ |
37. |
Memorijalni rukometni turnir «Zlatko Pičman» |
|
Rukometni klub Jamnica Pisarovina |
38. |
Međunarodno taekwondo natjecanje „M-2“ |
|
Taekwondo klub Rugvica |
39. |
Kupski plov 2016. |
|
Zajednica športskih udruga općine Pokupsko |
40. |
Turnir u mini rukometu „Rugvica 2016“ |
|
Rukometni klub Rugvica |
41. |
21. međunarodna Žumberačka trka |
|
Atletski klub Žumberak – Sošice |
42. |
XIII. Športske igre HVIDR-e Zagrebačke županije 2016. godini |
|
Zajednica udruga HVIDR-a Zag. žup |