Samoborski Športski Savez
Bavite se sportom
Više od 2500 aktivnih sportaša
Sportske priredbe
Ustanova za upravljanje sportskim objektima

2. Redovna skupština Samoborskog športskog saveza

Na temelju članka 26. Statuta Samoborskog športskog saveza održati će se 2. redovna sjednica Skupština Samoborskog športskog saveza u petak 19. prosinca 2014. godine u 18,00 sati, u prostorijama Sportske dvorane Samobor, Andrije Hebranga 26a.

Natječaj za izbor najboljih u sportu grada Samobora za 2014. godinu

Samoborski športski savez i ove godine raspisuje natječaj za izbor najboljih u sportu grada Samobora za 2014 godinu i ovim putem poziva predlagače za dostavu prijedloga za izbor najboljih.

Izbor se provodi u 12 kategorija od kojih je šest kategorija obaveznih i za koje se izbor provodi. Prijedlozi se dostavljaju do 3. siječnja 2015 godine, a izbor najboljih u sportu za 2014. godinu će se održati 13. veljače 2015. godine u Sportskoj dvorani Samobor.

Preuzmite Natječajnu dokumentaciju i kriterije:
>> NATJEČAJ ZA DODJELU PRIZNANJA U SPORTU SAMOBORA ZA 2014. GODINU /.doc/

>> KRITERIJI ZA PROGLAŠENJE SPORTAŠA ZA 2014 GODINU /.pdf/

Info - O savezu

 ANDRIJE HEBRANGA 26A, 10430 SAMOBOR
tel:01/3365-555
fax:01/3336-406
email:samoborski-sportski-savez@zg.t-com.hr; info@samoborski-sport.hr
web:http://www.samoborski-sport.hr

Predsjednik:

MIRO KELEČIĆ, predsjednik@samoborski-sport.hr

Tajnik:

MARIJANA RADEK, tel: 091 3366 975

ČLANOVI IZVRŠNOG ODBORA SŠS

Miro Kelečić - predsjednik
Dragutin Marović – potpredsjednik
Davor Cipek – potpredsjednik
Martina Bublić – član
Vladimir Čerkez – član
Hrvoje Frankić – član
Saša Kolman – član
Boris Makarun – član
Mladen Vlahović – član

ČLANOVI NADZORNOG ODBORA SŠS

Vladimir Šujster -- predsjednik
Milan Garašić– član
Mijo Noršić – član

STRUČNA SLUŽBA / TAJNIŠTVO

Rad sa strankama: 8,00 do 11,00 sati i od 13,00 do 15 sati

-----

ČLANICE SAMOBORSKOG ŠPORTSKOG SAVEZA I NJIHOVI PREDSTAVNICI U SKUPŠTINI ZA MANDATNO RAZDOBLJE 2013. - 2017.

1.

Atletski klub Samobor 2007.

Gordana Kosmat

2.

Brdsko biciklistički klub Šišmiš

Luka Čanak

3.

Društvo za športsku rekreaciju Samobor

Ivica Bezjak

4.

Gimnastički klub Samobor

Martina Bublić

5.

HPD Japetić

Darko Domotorffy

6.

Judo klub Samobor

Josip Šančić

7.

Karate klub Bregana

Goran Romić

8.

Karate klub Samobor

Davor Cipek

9.

Karate klub Mladost

Liljana Šurbek Bošnjak

10.

Košarkaški klub Samobor

Miro Kelečić

11.

Kickboxing klub „TNT“ Samobor

Nenad Šančić

12.

Motocross klub TRP Marović

Dragutin Marović

13.

Nogometni klub Bregana

Renato Tančak

14.

Nogometni klub Galgovo

Damir Rudar

15.

Nogometni klub Klokočevac

Marijan Kumer

16.

Nogometni klub Samobor

Niko Kujundžija

17.

Nogometni klub Samoborski Otok

Zdravko Šprajc

18.

Nogometni klub Rakov Potok

Marko Brodar

19.

Nogometni klub Zrinski

Mladen Vlahović

20.

Odbojkaški klub Samobor

Domagoj Krnić

21.

Orijentacijski klub Japetić

Franjo Budi

22.

Rukometni klub Rudar

Dario Gaća

23.

Rukometni klub Mladost 09

Nikolina Grom Rađa

24.

Rukometni klub Sveti Martin P/O

Ivica Žitković

25.

Skijaški klub Samobor

Nenad Banjanin

26.

Streličarski klub Samobor

Lana Koller Fundelić

27.

Stolnoteniski klub Samobor

Krunoslav Znika

28.

Šahovski klub Samobor

Žarko Adamek

29.

Školski športski savez Samobora i SN

Saša Kolman

30.

Športski auto klub Samobor

Antun Laušin

31.

Športski plesni klub Samobor

Anita Matijaščić

32.

Športsko ribolovno društvo Samobor

Dražen Martić

33.

Taekwondo klub Samobor

Boris Makarun

34.

Teniski klub Bojan

Igor Kos

35.

Teniski klub Samobor 1890

Vlado Bašić

36.

Ustanova Sportski objekti Samobor

Vladimir Čerkez

37.

Ženski rukometni klub Samobor

Hrvoje Franjkić

Info
Udruge članice