01 3327 645 sport@sport-zagrebacke-zupanije.hr

Menu
KALENDAR NATJECANJA

kalendar natjecanja 2013
NAZIV PRIREDBE ORGANIZATOR
1. 24. Turopoljska trka 2016. Atletski klub Velika Gorica
2. VI. Međunarodni turnir limača – početnika „Alpas cup 2016.“ Nogometni klub „Udarnik“ – Kurilovec
3. Božićni turnir u košarci Košarkaški klub Gorica – Velika Gorica
4. Nogometni turnir za juniore Turopolje 2016. Hrvatski nogometni Gorica – Velika Gorica
5. Međunarodni šahovski turnir juniorki «Buševec 2016» Šahovski klub Polet
6. Tourdtour UŠR Zdrav duh
7. 23. XCO Samobor 2016. UCI Class 1 Brdsko biciklistički klub „Šišmiš“ Samobor
8. 17. Međunarodni rukometni turnir Ženski rukometni klub „Samobor“)
9. Memorijal Kreše Purića Motocross klub Marović
10. Međunarodni ženski kuglački turnir Zaprešić Ženski kuglački klub Zaprešić
11. Otvoreno prvenstvo grada Zaprešića u šahu Šah klub Ban Jelačić Zaprešić
12. Uskršnji turnir košarkašica Košarkaški klub Jabuka Zaprešić
13. Prvenstvo Hrvatske u plivanju i kuglanju za osobe s teškoćama u razvoju ŠD specijalni športovi “Luč”)
14. Plemeniti TKD turnir Zaprešića Taekwondo klub Zaprešić
15. Memorijal Goran Bukvić Košarkaški klub Fortuna Zaprešić
16. Ciklus turnira iz kalendara HTS do 12, 14, 16 i 18. god Teniski klub Vrbovec
17. Prvenstvo Hrvatske u hrvanju slobodnim stilom za seniore Hrvački klub Vrbovec
18. 37. Malonogometni turnir „Čedomil Drvenkar“ Nogometno središte Vrbovec
19. 23. Polumaraton Vrbovec 2016 Atletski klub Vrbovec
20. 39. Memorijal Đure Dubenika u stolnom tenisu” Stolnoteniski športski klub Dugo Selo
21. Memorijalni rukometni turnir Đure Dubenika Muški rukometni klub Dugo Selo
22. Memorijalni rukometni turnir Đure Dubenika Ženski rukometni klub Dugo Selo
23. „Dugoselko“ malonogometni turnir mladeži Zagrebačke županije Nogometni klub Dugo Selo
24. Karate cup Dugog Sela Karate klub Dugo Selo
25. 46. Memorijal Stjepan Grgac – biciklistička utrka za Kup Hrvatske Biciklistički klub Ivanić
26. Eurocup u field samostrelu Streljački klub „Ivanić“)
27. Međunarodni turnir limača u nogometu Škola nogometa NK Naftaš Ivanić
28. 28. Karate kup „Mladost“ – međunarodni turnir mladeži Karate klub Mladost Ivanić
29. Memorijalni rukometni turnir Antonio Matijević Muški rukometni klub Ivanić
30. Rukometni turnir povodom dana Državnosti Ženski rukometni klub Sloga Sveta Nedjelja
31. Nogometni turnir prstića i limaća „Kup županije 2016“ Nogometni klub Sava Strmec
32. 39. Memorijalni turnir Franjo Gredelj u rukometu Muški rukometni klub Sloga Brezje
33. 6. Međunarodni judo turnir Judo klub Sakura – Sveta Nedjelja
34. 7. Rally Santa Domenica Auto Karting klub „Sveta Nedjelja“)
35. 19. Kup Dubrave u samostrelu Streljačko društvo Dubrava 1094
36. 16. Memorijalni rukometni turnir „Josip Dominkuš“ Rukometni klub Sloga – Novoselec-Križ
37. Memorijalni rukometni turnir «Zlatko Pičman» Rukometni klub Jamnica Pisarovina
38. Međunarodno taekwondo natjecanje „M-2“ Taekwondo klub Rugvica
39. Kupski plov 2016. Zajednica športskih udruga općine Pokupsko
40. Turnir u mini rukometu „Rugvica 2016“ Rukometni klub Rugvica
41. 21. međunarodna Žumberačka trka Atletski klub Žumberak – Sošice
42. XIII. Športske igre HVIDR-e Zagrebačke županije 2016. godini Zajednica udruga HVIDR-a Zag. žup